Kamera sieciowa HD-1330T

IP kamera HD-1330T

Kamera mini tubowa HD-1330T to nowoczesne urządzenie sieciowe zaprojektowane do nieprzerwanego monitoringu w dzień i w nocy. Urządzenie stanowi jeden z elementów najnowszej serii kamer IP sygnowanych logiem marki HD IP.

Kamery sieciowe HD IP wyposażone są w megapikselowe przetworniki obrazu zapewniające płynną rejestrację obrazu w jakości 720P oraz Full HD. Prezentowana kamera funkcjonuje przy wykorzystaniu czułej matrycy złożonej z ponad 1.3 miliona pikseli.

Możliwość niezakłóconego przechwytywania szczegółowego obrazu z monitoringu to niejedyny atut kamery. Urządzenie odznacza się również szybkością animacji utrzymującej się na stałym poziomie 25 klatek na sekundę.

Dzięki realnemu odwzorowaniu obserwowanej sceny administrator systemu zabezpieczeń uzyskuje gwarancję skuteczności funkcjonowania wizyjnego systemu obserwacji. Dostępność wielu zaawansowanych funkcji automatyzacji umożliwia w pełni bezobsługowe operowanie kamery przez 24 godziny na dobę.

Realne jest zarówno wywoływanie archiwizacji nagrań wideo poprzez detekcję ruchu, jak i przez sygnał alarmowy pochodzący ze współpracujących urządzeń. Dokonując rozbudowy instalacji monitoringu o profesjonalne czujniki alarmowe możliwe jest uwrażliwienie kamer na najmniejszy ruch w zabezpieczanych strefach.

Kamera do monitoringu w sieci HD1330T zapewni nieprzerwaną archiwizację krystalicznie czystego i ostrego obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki wbudowanemu oświetlaczowi podczerwieni kamera zachowuje skuteczność pracy w porze nocnej i samoczynnie dezaktywuje promiennik IR w dzień.

Więcej informacji o wydajnej kamerze sieciowej w niskiej cenie znajdziesz na oficjalnej stronie producenta urządzenia HD IP.

http://hdip.pl/kamera-hd-1330t

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s