Rejestrator NVR-2804EA

Rejestrator NVR-2804EA HDIP

Rejestrator kamer do monitoringu NVR 2804EA stanowi najnowszą propozycję firmy HD IP na potrzebę kompleksowej realizacji profesjonalnego systemu ochrony wizyjnej wykorzystującej do funkcjonowania wydajane struktury sieciowe IP.

Urządzenie zapewnia komfortową obsługę do 4 kamer sieciowych całodobowo nagrywających obraz z ochranianych miejsc i obiektów. Głównym atutem urządzenia – poza obsługą sygnałów alarmowych i operowaniu przy wykorzystaniu systemu Pentaplex – jest również możliwość dostępu do kamer i całości ustawień rejestratora z poziomu urządzeń mobilnych i komputerów podłączonych do sieci Internet.

Produkty firmy HDIP cechują się niezawodnością pracy oraz zastosowaniem najlepszych dostępnych technologii. Rejestrator do kamer NVR 2804 EA funkcjonuje w oparciu o wielozadaniowy system Pentaplex. Urządzenie zapewnia nieustanną obsługę kamer i archiwizację materiału wideo, nieprzerwane udostępnianie nagrań w sieci lokalnej i Internecie, jak również tworzenie kopii zapasowych plików oraz swobodne podglądanie i odtwarzanie wcześniej zapisanych nagrań.

Wbudowany w urządzeniu szybki interfejs ethernet o przepustowości do 1000Mbit na sekundę gwarantuje płynność i niezawodność materiału wideo strumieniowanego z urządzenia.

Rejestrator nie tylko zapewnia nieprzerwaną archiwizację obrazu z kamer, ale umożliwia również pozyskiwanie sygnału audio z otoczenia pracy kamer. Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji dźwięku pozwala użytkownikowi zarówno na zapis nagrań audio, jak i przekazywanie i odtwarzanie sygnałów dźwiękowych, np. mowy, na urządzeniach podłączonych do odpowiednich wyjść kamery.

O wysokiej funkcjonalności urządzenia świadczy ponadto obsługa inteligentnych systemów detekcji ruchu i stref prywatności. Przy pomocy funkcji wykrywania ruchów realne jest inicjowanie procesu nagrywania obrazu w sytuacji detekcji poruszających się obiektów. Efekt w pełni zautomatyzowanego systemu monitoringu można dodatkowo zwiększyć poprzez synchronizację pracy rejestratora z czujnikami i sygnalizatorami funkcjonującymi w oparciu o przekazywane sygnału alarmowe.

Strefy prywatności to z kolei ten system, który pozwala przystosować instalację monitoringu do niejednorodnego środowiska obserwacji. Maski prywatności umożliwiają wyłączenie obszarów wskazanych przez użytkownika spod dozoru wizyjnego.

Rejestrator wideo NVR 2804EA jest urządzeniem, które dzięki swojej klasie wykonania i rozbudowanemu katalogowi zastosowanych funkcji z powodzeniem zrealizuje potrzebę prowadzenia dokładnej obserwacji zarówno w dzień, jak i w nocy.

Niezawodność oraz możliwość niezakłóconego operowania przez 24 godziny na dobę stanowi cechę wyróżniającą dobrych rejestratorów do systemów monitoringu IP firmy HD IP.

Zobacz więcej informacji o rejestratorze na oficjalnej stronie producenta.

http://hdip.pl/rejestrator-nvr-2804ea 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s